دانلود برنامه بایا
81 / 100

دانلود برنامه بایا

بایا شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات در سراسر کشور می‌باشد. بایا در لغت به معنی ضروری؛ واجب؛ لازم؛ بایسته می‌باشد. بایا فضایی برای خرید و فروش و همچنین تعامل تامین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان فراهم ‌آورده و هدف آن، ایجاد محیطی مناسب برای دسترسی مصرف کنندگان به کالا و خدمات با کیفت با قیمت مناسب و به موقع؛ و برای تامین‌کنندگان کالا و خدمات توسعه بازار، تجاری‌سازی ایده‌ها، توسعه بازارهای محلی، صادرات کالا و خدمات به خارج از کشور با استفاده از ابزار نوین می باشد.

بایا زیرساخت لازم را برای تامین‌ کنندگان به منظور مبادله کالا و خدمات بین کسب و کارها (B2B) و فروش کالا و خدمات به مشتریان نهایی (B2C) را فراهم آورده است. برای این مهم طیف وسیعی از تامین کنندگان علاوه بر دسترسی به خریداران در بایا، نیازهای خود را از سایر تامین‌کنندگان تامین می‌کنند. مطالعات بایا از سال 1395 در شرکت دانش پارسیان آغاز شد و در سال 1399 آماده‌سازی زیرساخت‌ها و سامانه‌های نرم‌افزاری به پایان رسید و مذاکرات برای عقد قرارداد اطلاع‌رسانی و تبلیغات آغاز شد و در پایان شهریور ماه سال 99 شرکت موفق شد بزرگترین کمپین تبلیغاتی کشور را برای امر مهم اطلاع‌رسانی و تبلیغات منعقد و اجرایی نماید.

دانلود برنامه بایا

بایا توسط شرکت دانش پارسیان طراحی، تاسیس، سرمایه‌گذاری و پیاده‌سازی گردیده است. شرکت دانش پارسیان در سال 1382 تاسیس و در حوزه تولید نرم‌افزارهای مقیاس بزرگ (Large Scale) فعالیت می‌کند و پروژه‌های بزرگی را در سطح ملی به انجام رسانده است.

شرکت دانش پارسیان در سال 1397به عنوان شرکت برتر در صنعت تولید نرم‌افزار توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد. تقدیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و حمایت مشتریان از شرکت دانش پارسیان، نشانگر تلاش بی‌وقفه در جهت اجرای موثر پروژه‌های ملی است.

بایا زیرساخت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لازم و همچنین دامنه وسیعی از اطلاع‌رسانی و تبلیغات را برای فعالیت‌های زیر آماده کرده است و علاوه برآن مشتاق همکاری و مشارکت در زمینه امکانات و توانمندهای موجود افراد و شرکت‌ها و یا تجاری‌سازی ایده‌های خلاق و جدید برای پیشبرد کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

دانلود برنامه بایا :

تیم بلک اپ این اپلیکشن رو برای دانلود شما فراهم آورده است و شما میتوانید بایا رو از لینک های انتهای مطلب دانلود کنید.

باکس دانلود

خدمات سایت‌ بایا را در بالا توضیح دادیم،

اما متاسفانه هنوز اپلیکیشن بایا وارد بازار نشده است

 و‌شما‌ می توانید از وب سایت آن (baya.ir)

پس از ثبت نام و عضویت، استفاده کنید.

QR Code
نویسنده: KhodeNima
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان