اپلیکیشن شاد
82 / 100

اپلیکیشن شاد :

از طرف وزارت آموزش و پرورش و به منظور برگزاری کلاس های درس دانش آموزان و اجرای آموزش های مجازی مدارس در ایام شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی طراحی شده و در دسترس دانش آموزان قرار گرفته است . دانش آموزان از طریق این برنامه می توانند تمامی آموزش ها ، تکالیف و آزمون های خود را انجام داده و برای معلم خود ارسال نمایند .

اپلیکیشن شاد در ابتدا با هدف کمک رسانی به آموزش و مدارس در کنار شبکه های مجازی دیگر راه اندازی شد . با وجود اشکلات زیادی که در نسخه اولیه اپلیکیشن شاد  وجود داشت اما با گسترش و تکمیل تدریجی امکانات و ویژگی های موجود در این برنامه طبق نیاز های آموزشی و پرورشی کشور ، این اپلیکیشن تبدیل به یک مدرسه مجازی برای دانش آموزان و معلمان تمامی پایه ها و رشته های تحصیلی گردید .

پيام رسان شاد :

چنانچه قصد دارید برنامه شاد رو در کامپیوتر استفاده کنید میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

 

دانش آموزان با نصب اپلیکیشن شاد و عضویت در پيام رسان شاد می توانند علاوه دسترسی به درس ها و آموزش های کلاس خود از تکالیف و نکات این درس ها آگاه شده و در آزمون های مجازی نیز شرکت نمایند .

علاوه بر تمامی این ها دانش آموزان می توانند طی یک ارتباط دوطرفه و از طریق این شبکه آموزشی با معلم خود در ارتباط باشند تا درصورت نیاز و رفع اشکال درسی پرسش های خود را با دبیر خود در میان بگذارند .

با توجه به الزامی بودن نصب اپلیکیش شاد و عضویت در پيام رسان شاد و همچنین اهمیت آشنایی با نحوه ورود و دسترسی به این برنامه برای تمام کاربران پیام رسان شاد در ادامه این مقاله قصد داریم که به بررسی و شرح نحوه نصب ، ورود دانش آموزان و مدیران به برنامه شاد بپردازیم .

 

نویسنده: KhodeNima
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو
">تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو
">تبلیغات در این مکان

تبلیغات متنی

[rank_math_breadcrumb]